PMP/PMI edukacija i certifikacija 2016-11-13T20:45:42+00:00

Termini ITIL seminara, Zagreb

ITIL Foundation 4-6.9.2017
ITIL Service Design 19-21.9.2017.
ITIL Foundation 17-19.10.2017
ITIL CSI 24-26.10.2017
ITIL Foundation 21-23.11.2017
ITIL Service Strategy 14-16.11.2017.
ITIL Service Transition 11/2017.
ITIL Service Operation 12/2017
ITIL Expert – MALC 4-8.12.2017.
ITIL PRACTITIONER 12/2017.

PMP/PMI edukacija i certifikacija

Institut za projektni menadžment (Project Management Institute – PMI ) provodi nekoliko programa za profesionalnu certifikaciju u Project Managementu uključivo Project Management Professional (PMP). Svrha i ciljevi programa certifikacije su razvoj, održavanje, provjera, promocija i upravljanje profesionalnim programima certifikacije u području projektnog menadžmenta.

Certifikati Instituta za Projektni Menadžment su široko priznati i prihvaćeni diljem svijeta kao dokaz prikazane razine obrazovanja, znanja i iskustva na području projektnog menadžmenta.

Certifikat Instituta za Projektni Menadžment znači da je pojedinac:

  • pokazao odgovarajuće obrazovanje i/ili profesionalno iskustvo
  • položio strogi ispitni program
  • pristao se pridržavati profesionalnog kodeksa ponašanja
  • obvezao se održavati svoj certifikat aktivnim udovoljavajući uvjetima kontinuirane certifikacije

Uvjeti za pristupanje certifikacijskom ispitu PMP® (Project Management Professional) za kandidate sa srednjoškolskom diplomom ili njezinim ekvivalentom

  • 7500 sati iskustva u području projektnog menadžmenta
  • 60 mjeseci rada na projektima (mjeseci se računaju uzimajući u obzir projekte koji se ne preklapaju) u razdoblju od osam godina prije apliciranja za ispit
  • 35 sati edukacije o projektnom menadžmentu (seminari koji donose PDU – professional development units)

Uvjeti za pristupanje certifikacijskom ispitu PMP® (Project Management Professional) za kandidate s diplomom prvostupnika ili ekvivalentom sveučilišne diplome

  • 4500 sati iskustva u području projektnog menadžmenta
  • 36 mjeseci rada na projektima (mjeseci se računaju uzimajući u obzir projekte koji se ne preklapaju) u razdoblju od osam godina prije apliciranja
  • 35 sati edukacije o projektnom menadžmentu (seminari koji donose PDU – professional development units)
PMP ispit mjeri primjenu znanja, vještina, metoda i tehnika koje se koriste u području projektnog menadžmenta i utemeljen je na PMI-ovim ispitnim specifikacijama koje određuju postotak pitanja koje će se naći u svakom od područja djelovanja (Iniciranje, Planiranje, Izvršavanje, Praćenje i konroliranje, Kontroliranje, Završavanje te Profesionalna i društvena odgovornost). Ispit se polaže on-line na engleskom jeziku i traje 4 sata. Sastoji se od 200 pitanja na koja odgovarate odabirući točne odgovore od nekoliko ponuđenih.

PMP® is a Registered Trade Mark of PMI, All Rights Reserved, and is registered in the U.S. Patent and Trademark Office.

Jezici koje govorimo: hrvatski, engleski i njemački.

Za sve dodatne informacije, konaktirajte nas na

E-mail: info@itsm.hr.

Naša E-LEARNING ponuda!

COBIT 5 (e-learning):
COBIT 5 Foundation

TOGAF 9.1 seminari (e-learning):
Getting started with TOGAF 9.1 * TOGAF 9.1 Foundation (Level 1) * TOGAF 9.1 Certified (Level 2) * TOGAF 9.1 Certified (Level 1 and Level 2) * TOGAF 9.1 Certification (Level 1 and Level 2) and Implementation Suite

IT4IT seminari (e-learning):
IT4IT Foundation (Level 1)

Archimate 2.1 seminari (e-learning):
Archimate Certified

BPMN 2.0 seminari (e-learning):
BPMN 2.0 Foundation

LEAN seminari (e-learning):
Lean Foundation and Management Overview (Level 1) * Lean Master Belt Practitioner (Level 1 and 2)

SIX SIGMA seminari (e-learning):
Six Sigma Foundation Green Belt *Six Sigma Advanced

PRINCE 2 seminari (e-learning):
PRINCE 2 Foundation *PRINCE 2 Practitioner

SCRUM/AGILE seminari (e-learning):
Scrum Developer Certified (SDC) *Scrum Master Certified (SMC) * Scrum Product Owner Certified (SPOC) * Agile Expert Certified (AEC)

Information security (e-learning):
ISACA Certified Information Security Auditor (CISA) * ISACA Certified Information Security Manager (CISM)) * Systems Security Certified Profesional (SSCP) * Certified Information Systems Security Professional (CISSP) * Ethical Hacker v8 * Computer Hacking Forensic Investigator *Security Analyst/Licensed Penetration Tester * Network Security Administrator (ENSA)

RESILIA seminari (e-learning):
RESILIA Foundation *RESILIA Practitioner

CompTIA (e-learning):
CompTIA A+ * CompTIA Linux * CompTIA Network * CompTIA Security

PMP (e-learning):
PMP Certification Training * PMI Introduction * PMI Executive Strategy and Management * PMI Quality Management * PMI Risk Management * PMI Schedule and Cost Control * PMI Scope and Requirements * PMI Managing Project Teams * PMI Strategic Planning * PMI Project Management Skills for Non-project Managers

ITIL (e-learning):
ITIL v3 FOUNDATION:
ITIL v3 Foundation
ITIL v3 INTERMEDIATE - Lifecycle:
Lifecycle - Service Strategy (SS) * Lifecycle - Service Design (SD) * Lifecycle - Service Transition (ST) * Lifecycle - Service Operation (SO) * Lifecycle - Continual Service Improvement (CSI)
ITIL v3 INTERMEDIATE - Capability:
Capability - Operational Support and Analysis (OSA) *Capability - Release, Control and Validation (RCV) *Capability - Planning, Protection and Optimization (PPO) *Capability - Service Offerings and Agreements (SOA)
ITIL v3 EXPERT:
Managing Across Lifecycle
ITIL v3 PRACTITIONER:
ITIL Practitioner