cjenik katalog backup 2016-09-03 2016-10-24T06:48:45+00:00
ITS Partner - E-learning

Termini ITIL seminara, Zagreb

ITIL Foundation 4-6.9.2017
ITIL Service Design 19-21.9.2017.
ITIL Foundation 17-19.10.2017
ITIL CSI 24-26.10.2017
ITIL Foundation 21-23.11.2017
ITIL Service Strategy 14-16.11.2017.
ITIL Service Transition 11/2017.
ITIL Service Operation 12/2017
ITIL Expert – MALC 4-8.12.2017.
ITIL PRACTITIONER 12/2017.

Katalog i cjenik edukacija

Edukacije nudimo u više varijanti ( intensive, e- learning, blended i in-house). Na istaknute cijene dajemo popuste za više polaznika kao i za “vjerne” polaznike. Za popuste i pogodnosti zatražite nas informativnu ponudu!

Seminare nudimo u varijantama: intensive, e-learning, blended i in-house

INTENSIVE: Intenzivni/cjelodnevni seminar u učionici pod vodstvom trenera. Seminar uključuje obavezni prolazak kroz teoretski dio gradiva te primjere, studije slučaja i diskusije. Bonus rada u grupi je da je i razmjena iskustava s drugim polaznicima seminara. Edukacija se odvija u opuštenoj atmosferi u grupi do 10 polaznika po seminaru, kako bi se osiguralo dovoljno vremena i za individualni pristup svakom polazniku. U ovoj varijanti seminara dobivate i tzv. “Garanciju položenog ispita”; uvjereni u kvalitetu naših seminara, onima koji ne polože ispit iz prve, poklanjamo drugi pokušaj.

E-LEARNING: E-learning seminar uključuje web bazirani pristup predavanjima, praktične zadatke, mogućnost printanja materijala, probni certifikacijski ispit, mogućnost postavljanja pitanja iskusnom mentoru. Na izboru su i različite varijante trajanja licenci. E-learning je fleksibilan način učenja. Možete birati između pojedinačnih seminara ili paketa koji nude znatne uštede.

BLENDED: Blended edukacija je kombinacija e-learninga i intensive seminara u učionici.

IN-HOUSE: Za grupu s više od 5 polaznika iz iste organizacije preporučujemo seminar zatvorenog tipa; in-house seminar. Vi birate mjesto i termin, a cijena je fiksna za cijelu grupu. Osim cjenovno, prednost je i više vremena za diskusiju o mogućnostima primjene u vašoj konkretnoj praksi. Ovaj seminar je moguć kao Blended ili Intensive.

Intensive edukacija / Edukacija u učionici

INTENSIVE: Intenzivni/cjelodnevni seminar u učionici pod vodstvom trenera. Seminar uključuje obavezni prolazak kroz teoretski dio gradiva te primjere, studije slučaja i diskusije. Bonus rada u grupi je da je i razmjena iskustava s drugim polaznicima seminara. Edukacija se odvija u opuštenoj atmosferi u grupi do 10 polaznika po seminaru, kako bi se osiguralo dovoljno vremena i za individualni pristup svakom polazniku. U ovoj varijanti seminara dobivate i tzv. “Garanciju položenog ispita”; uvjereni u kvalitetu naših seminara, onima koji ne polože ispit iz prve, poklanjamo drugi pokušaj.

Intensive Edukacija

SeminarTrajanjeCijena-10%-25%
ITILv3 FOUNDATION
Foundation

*cijena 525 € je cijena za 2 ili više polaznika iz iste organizacije

3 dana
735€
(525€)
Foundation certifikacijski ispit (opcionalno)
75 min
170€
ITILv3 INTERMEDIATE
Lifecycle-Service Strategy
Lifecycle-Service Design
Lifecycle-Service Transition
Lifecycle-Service Operation
Lifecycle-CSI
3 dana
1150€
1035€
920€
Capability – OSA
Capability – RCV
Capability – PPO
Capability – SOA
5 dana
1560€
1400€
1250€
ITIL v3 Intermediate certifikacijski ispit (opcionalno)
120 min
270€
ITILv3 EXPERT
Managing Across Lifecycle
5 dana
1960€
1764€
1470€
ITIL v3 Managing Accross Lifecycle ispit (opcionalno)
120 min
270€
RadionicaTrajanjeCijena-10%-25%
ITIL v3 Simulacija – Apollo 13
*samo u In-house varijanti
ITIL v3 Service Lifecycle Model Poster Guided Tour
2sata
FREE
FREE
FREE

E-learning edukacija

E-LEARNING: E-learning seminar uključuje web bazirani pristup predavanjima, praktične zadatke, mogućnost printanja materijala, probni certifikacijski ispit, mogućnost postavljanja pitanja iskusnom mentoru. Na izboru su i različite varijante trajanja licenci. E-learning je fleksibilan način učenja. Možete birati između pojedinačnih seminara ili paketa koji nude znatne uštede.

E-learning
COBIT 5 – Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci
COBIT 590 dana120 dana150 danaOnline ispit/

Ispitni vaucher

COBIT 5 Foundation ( američki engleski, ITSM Solutions), on-line ispit$250$300$350$200
COBIT 5 Foundation (britanski engleski, Good e-learning), ispitni vaucher$500$190
TOGAF 9.1 – Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci
TOGAF 9.1 90 dana180 dana365 danaIspitni vaucher
Getting started with TOGAF 9.1

 

$700
TOGAF 9.1 Foundation (Level 1) $580$200
TOGAF 9.1 Certified (Level 1 and Level 2) combined e-learning $920$320
TOGAF 9.1 Certification (Level 1 and Level 2) and Implementation Suite (course package is ideal for anyone wishing to pass the TOGAF level 1 & 2 exams and then learn how to implement TOGAF into an organization)$1.680$320
Archimate 2.1 – Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci
Archimate 2.190 dana180 dana365 danaIspitni vaucher
Archimate 2.1 Certified$920$320
IT4IT – Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci
IT4IT90 dana180 dana365 danaIspitni vaucher
IT4IT Foundation (Level 1)$480$320
BPMN 2.0 – Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci
BPMN 2.0 90 dana180 dana365 danaOnline ispit
BPMN 2 Foundation $380
Lean- Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci
Lean90 dana180 dana365 danaAssessment
Lean Foundation and Management Overview (Level 1)$350$30
Lean Master Belt Practitioner (Level 1 and 2)$610$360
Six Sigma- Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci
Six Sigma90 dana180 dana365 danaIspit
Six Sigma Foundation Green Belt (Level 1)$430uključen u cijenu
Six Sigma Advanced (Level 1 & Level 2)$1.090uključen u cijenu
SCRUM/AGILE – Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci(u cijenu seminara uključen je i vaucher za certifikacijski ispit koji možete polagati on-line)
SCRUM/AGILE90 dana120 dana150 danaOnline ispit
Scrum Developer Certified (SDC)$495$545$595$160
Scrum Master Certified (SMC)$495$545$595$360
Scrum Product Owner Certified (SPOC)$495$545$595$480
Agile Expert Certified (AEC)$495$545$595$440
PRINCE 2 – Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci
* AB/TC= ispit se polaže kod akreditacijskog tijeli (AB) ili u testnom centru(TC) više…
PRINCE 290 dana120 dana150 danaOnline ispit
PRINCE 2 Foundation (američki engleski, ITSM Solutions), on-line ispit$250$300$350$275
PRINCE 2 Foundation (britanski engleski, Good e-learning), ispitni vaucher$230$200
PRINCE 2 Practitioner , on-line ispit$350$400$450$375
Information security – Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci
* AB/TC= ispit se polaže kod akreditacijskog tijeli (AB) ili u testnom centru(TC) više…
Information Security90 dana180 dana365 danaOnline ispit
ISACA Certified Information Security Auditor (CISA)$495AB/TC
ISACA Certified Information Security Manager (CISM)$495AB/TC
EC-Council Certified Ethical Hacker (CEH) v.8$1.395AB/TC
EC-Council Computer Hacking Forensic Investigator (CHFI)$1.395AB/TC
EC-Council Security Analyst (ECSA)/Licensed Penetration Tester$1.395AB/TC
EC-Council Network Security Administrator (ENSA)$1.395AB/TC
ISC2-Systems Security Certified Professional (SSCP)$495AB/TC
ISC2-Certified Information Systems Security Professional (CISSP)$495AB/TC
CompTIA – Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci
* AB/TC= ispit se polaže kod akreditacijskog tijeli (AB) ili u testnom centru(TC) više…
CompTIA90 dana120 dana365 danaOnline ispit
CompTIA A+$495AB/TC
CompTIA Linux$495AB/TC
CompTIA Network$495AB/TC
CompTIA Security$495AB/TC
PMP – Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci
* AB/TC= ispit se polaže kod akreditacijskog tijeli (AB) ili u testnom centru(TC) više…
PMP90 dana120 dana365 danaOnline ispit
PMI PMP – Project Management Professional Exam preparation / Certification Training$495AB/TC
PMI RMP – Risk Management Professional$225AB/TC
PMI Introduction $295AB/TC
PMI Executive Strategy and Management $395AB/TC
PMI Quality Management $225AB/TC
PMI Schedule and Cost Control $285AB/TC
PMI Scope and Requirements Development $395AB/TC
PMI Managing Project Teams $99AB/TC
PMI Strategic Planning $99AB/TC
PMI Project Management Skills for Non-project Managers $99AB/TC
ITIL – Pojedinačni Online Seminari s varijabilnim trajanjem licenci
ITIL90 dana120 dana150 danaOnline ispit/ Ispitni vaucher
ITIL – Executive Overview$29$34$39N/A
ITIL – Foundation ( ITIL-Found) (američki engleski, ITSM Solutions), on-line ispit$250$300$400$275
ITIL – Foundation ( ITIL-Found), (britanski engleski, good e-learning)$230$200
ITIL – Practitioner ( ITIL-P) (američki engleski, ITSM Solutions)$350$400$450$375
ITIL – Service Strategy (ITIL-SS) (američki engleski, ITSM Solutions)$510$610$710$375
ITIL – Service Strategy (ITIL-SS) (britanski engleski, Good e-learning)$450$300
ITIL – Service Design (ITIL-SD) (američki engleski, ITSM Solutions)$510$610$710$375
ITIL – Service Design (ITIL-SD) (britanski engleski, Good e-learning)$450$300
ITIL – Service Transition (ITIL-ST) (američki engleski, ITSM Solutions)$510$610$710$375
ITIL – Service Transition (ITIL-ST) (britanski engleski, Good e-learning)$450$300
ITIL – Service Operation (ITIL-SO) (američki engleski, ITSM Solutions)$510$610$710$375
ITIL – Service Operation (ITIL-SO) (britanski engleski, Good e-learning)$450$300
ITIL-Continual Service Improvement (ITIL-CSI) (američki engleski, ITSM Solutions)$510$610$710$375
ITIL – Continual Service Improvement (ITIL-CSI) (britanski engleski, Good e-learning)$450$300
ITIL-Operational Support & Analysis (ITIL-OSA) (američki engleski, ITSM Solutions)$700$800$900$375
ITIL – Operational Support & Analysis (ITIL-OSA) (britanski engleski, Good e-learning)$450$300
ITIL-Release, Control & Validation (ITIL-RCV) (američki engleski, ITSM Solutions)$700$800$900$375
ITIL-Release, Control & Validation (ITIL-RCV) (britanski engleski, Good e-learning)$450$300
ITIL- Service Offerings & Agreements (ITIL-SOA) (američki engleski, ITSM Solutions)$700$800$900$375
ITIL- Service Offerings & Agreements (ITIL-SOA) (britanski engleski, Good e-learning)$450$300
ITIL-Planning, Protection & Optimization(ITIL-PPO) (američki engleski, ITSM Solutions)
$700$800$900$375
ITIL-Planning, Protection & Optimization(ITIL-PPO) (britanski engleski, Good e-learning)$450$300
ITIL-Managing Across the Lifecycle ( ITIL-MALC) (američki engleski, ITSM Solutions)$700$800$900$375
ITIL-Managing Across the Lifecycle ( ITIL-MALC) (britanski engleski, Good e-learning)$450$300
ITIL – Paketi Online Seminara s varijabilnim trajanjem licenci
ITIL v3 EXPERT Paketi
cijene na upit
ITIL v3 INTERMEDIATE Paketi
cijene na upit

In-house edukacija

IN-HOUSE: Za grupu s više od 5 polaznika iz iste organizacije preporučujemo seminar zatvorenog tipa; in-house seminar. Vi birate mjesto i termin, a cijena je fiksna za cijelu grupu. Osim cjenovno, prednost je i više vremena za diskusiju o mogućnostima primjene u vašoj konkretnoj praksi. Ovaj seminar je moguć kao Blended ili Intensive.

In-house Intensive Edukacija
SeminarTrajanjeCijena
ITIL v3 OVERVIEW
Overview
1 dan
1100€
ITIL v3 FOUNDATION
Foundation
3 dana
3400€
ITIL v3 INTERMEDIATE
Lifecycle – Service Strategy
Lifecycle – Service Design
Lifecycle – Service Transition
Lifecycle – Service Operation
Lifecycle – CSI
3 dana
5400€
Capability – OSA
Capability – RCV
Capability – PPO
Capability – SOA
5 dana
6000€
ITIL v3 EXPERT
Managing Across Lifecycle
5 dana
6700€

Blended edukacija

BLENDED: Blended edukacija je kombinacija e-learninga i intensive seminara u učionici.

Blended edukacija
SeminarTrajanjeCijena
ITILv3 FOUNDATION
Foundation
90 dana + 4sata
400€
ITILv3 INTERMEDIATE
Lifecycle – Service Strategy
Lifecycle – Service Design
Lifecycle – Service Transition
Lifecycle – Service Operation
Lifecycle – CSI
90 dana +1dan
800€
Capability – OSA
Capability – RCV
Capability – PPO
Capability – SOA
90 dana +1dan
900€
ITILv3 EXPERT
Managing Across Lifecycle
90 dana +1dan
1000€
Service Manager Bridge
90 dana +1dan
1000€

*Za In-house Blended seminare cijene nisu navedene, jer zavise o broju licenci.

Edukacijsku ponudu konstantno nadopunjavamo…

Jezici koje govorimo: hrvatski, engleski i njemački.

Za sve dodatne informacije, konaktirajte nas na

E-mail: info@itsm.hr.

Naša E-LEARNING ponuda!

COBIT 5 (e-learning):
COBIT 5 Foundation

TOGAF 9.1 seminari (e-learning):
Getting started with TOGAF 9.1 * TOGAF 9.1 Foundation (Level 1) * TOGAF 9.1 Certified (Level 2) * TOGAF 9.1 Certified (Level 1 and Level 2) * TOGAF 9.1 Certification (Level 1 and Level 2) and Implementation Suite

IT4IT seminari (e-learning):
IT4IT Foundation (Level 1)

Archimate 2.1 seminari (e-learning):
Archimate Certified

BPMN 2.0 seminari (e-learning):
BPMN 2.0 Foundation

LEAN seminari (e-learning):
Lean Foundation and Management Overview (Level 1) * Lean Master Belt Practitioner (Level 1 and 2)

SIX SIGMA seminari (e-learning):
Six Sigma Foundation Green Belt *Six Sigma Advanced

PRINCE 2 seminari (e-learning):
PRINCE 2 Foundation *PRINCE 2 Practitioner

SCRUM/AGILE seminari (e-learning):
Scrum Developer Certified (SDC) *Scrum Master Certified (SMC) * Scrum Product Owner Certified (SPOC) * Agile Expert Certified (AEC)

Information security (e-learning):
ISACA Certified Information Security Auditor (CISA) * ISACA Certified Information Security Manager (CISM)) * Systems Security Certified Profesional (SSCP) * Certified Information Systems Security Professional (CISSP) * Ethical Hacker v8 * Computer Hacking Forensic Investigator *Security Analyst/Licensed Penetration Tester * Network Security Administrator (ENSA)

RESILIA seminari (e-learning):
RESILIA Foundation *RESILIA Practitioner

CompTIA (e-learning):
CompTIA A+ * CompTIA Linux * CompTIA Network * CompTIA Security

PMP (e-learning):
PMP Certification Training * PMI Introduction * PMI Executive Strategy and Management * PMI Quality Management * PMI Risk Management * PMI Schedule and Cost Control * PMI Scope and Requirements * PMI Managing Project Teams * PMI Strategic Planning * PMI Project Management Skills for Non-project Managers

ITIL (e-learning):
ITIL v3 FOUNDATION:
ITIL v3 Foundation
ITIL v3 INTERMEDIATE - Lifecycle:
Lifecycle - Service Strategy (SS) * Lifecycle - Service Design (SD) * Lifecycle - Service Transition (ST) * Lifecycle - Service Operation (SO) * Lifecycle - Continual Service Improvement (CSI)
ITIL v3 INTERMEDIATE - Capability:
Capability - Operational Support and Analysis (OSA) *Capability - Release, Control and Validation (RCV) *Capability - Planning, Protection and Optimization (PPO) *Capability - Service Offerings and Agreements (SOA)
ITIL v3 EXPERT:
Managing Across Lifecycle
ITIL v3 PRACTITIONER:
ITIL Practitioner